Colorado _20_ cha

Walizka kabinowa Colorado 20 cha

VIP COLLECTION

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

329,00 zł brutto

ATRYBUTY: KLASA PREMIUM!!!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

NOWOŚĆ! możliwość zdjęcia kółek za pomocą przycisku - walizka staje się przez to mniejsza, a Ty masz pewność, że kółka nie zostaną uszkodzone podczas transportu.

Walizki z kolekcji Colorado wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Walizka 20" z ABS-u na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji Colorado marki   Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

 

Walizka jest zamykana na zamek szyfrowy (1000 kombinacji).

 

Wymiary, parametry bagażu 20" : 2.6 kg, 36 litrów, 56 x 35.5 x 23 (cm).

Kolekcja Colorado
Materiał ABS
Wielkość Kabinowa
Rodzaj Twarda
Kółka 4 kółka

12 innych produktów w tej samej kategorii: