Beverly Hills 15 C RFID blk

Etui na karty i wizytówki Beverly Hills 15C RFID BLK

VIP COLLECTION

Nowy produkt

100 Przedmioty

139,00 zł brutto

Eleganckie skórzane etui na własne wizytówki i karty marki VIP COLLECTION z kolekcji BEVERLY HILLS w oryginalnym czarnym matowym kolorze. Na szczególną uwagę zasługuje okładka portfela, która została opatrzona oryginalnym wykończeniem wokół logo VIP COLLECTION. Etui służy do wygodnego przenoszenia większej ilości wizytówek. Wizytownik wyposażony jest w dwie dodatkowe kieszenie na kartę sim oraz przegrody przeznaczone m.in. do przechowywania kart lub innych dokumentów podobnego formatu. O klasycznym i eleganckim wyglądzie wizytownika świadczy fakt, że posiada tradycyjne zamknięcie na klapkę. Produkt został wykonany w dwóch kolorach skóry i swoim wyglądem nawiązuje do standardów zachodnich etui.

Etui zostało wyposażone w system CARD GUARD RFID, który zabezpiecza nasze karty przed nieautoryzowanym odczytem danych. Oznacza to, że trzymając swoje dokumenty w tymże etui mamy pewność, że nikt z zewnątrz nie odczyta danych zawartych na karcie. Zastosowana technologia została przebadana i potwierdzona Certyfikatem TUV.

Etui zapakowane jest w eleganckie opakowanie typu prezentowego - sygnowane logo VIP COLLECTION.

Linia BEVERLY HILLS stworzona została z myślą o osobach, które oczekują elegancji w połączeniu z nowymi modowymi trendami i dużą oryginalnością.

Wymiary etui w centymetrach: 11 x 7-8 x 2

100% włoska skóra naturalna licowa

Kolekcja Beverly Hills
Materiał Skóra
Rodzaj etui Etui na wizytówki

30 innych produktów w tej samej kategorii: