Zestaw bagażu 5 elementowy Monte Carlo

VIP COLLECTION

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

1 199,00 zł brutto

KLASA PREMIUM!

Bardzo wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne materiał DUO POLIESTER 1200 D, szyfrowy zamek, expander (poszerzenie boku), kółka ze 100% kauczuku, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Oferujemy Państwu zestaw bagażu materiału dla całej rodziny i na każdą okazję. Bagaż jest wykonany z najwyższej jakości komponentów. Jako materiał zastosowano DuoPoliester 1200. Jest to najnowszej generacji materiał stosowany do produkcji bagażu w najwyższej klasie PREMIUM. Kółka łożyskowane wykonano z komponentów kauczukowych zapewniających możliwie najniższy poziom hałasu podczas toczenia walizek. Dodatkowym atutem jest możliwość poszerzenia boku każdej walizki.

Zestaw składa się z trzech walizek na dwóch kółkach (20", 24", 28") oraz kosmetyczki i kuferka/torby podręcznej, która doskonale uzupełnia funkcjonalność walizek zwłaszcza, że są dostosowane do przenoszenia na ich rączkach. Kosmetyczka i torba mogą być użytkowane również samodzielnie niezależnie od walizek.

Walizki mają niepowtarzalny design, dzięki specjalnym profilom bocznym i ich kolorystyce. Profile te nie tylko są elementami ozdobnymi ale również zapewniają walizkom odpowiednią sztywność ich komór. Dla Państwa, którzy zdecydujecie się zabrać walizki w podróż samolotem zapewniamy, że dzięki ich oryginalności bez żadnego problemu odnajdziecie swój bagaż na ringu w sali odpraw bagażu.

Walizki - VERUS

Kuferek i kosmetyczka - VIP COLLECTION

Specyfikacja zestawu bagażowego:

14” kosmetyczka męska

Wymiary w cm: 25 x 9 x 18

Waga 0,5 kg

15” kuferek/torba podręczna

Wymiary w cm: 33,5 x 16,5 x 24,5

Waga 0,7 kg

20” bagaż podręczny Wymiary w cm: 32 x 24,5 x 51

Waga w kg: 3,7

24” walizka

Wymiary w cm: 37 x 28 x 61,5

Waga w kg: 4,4

28” walizka

Wymiary w cm: 41,5 x 30,5 x 70

Waga w kg: 5,6

Kolekcja Monte Carlo
Materiał Duo Poliester
Wielkość Zestaw

30 innych produktów w tej samej kategorii: