SET LAS VEGAS 20,24,28 DGRY

ZESTAW WALIZEK 20,24,28 LAS VEGAS DGRY

VIP COLLECTION

Nowy produkt

120 Przedmioty

974,80 zł

ATRYBUTY: KLASA PREMIUM!!! 100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 3 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 2 uchwyty do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Zestaw trzech walizek marki Vip Collection o rozmiarach 20” 24" 28 " z kolekcji LAS VEGAS jest idealnym rozwiązaniem na rodzinne wakacje. Walizki przechowuje się jedna w drugiej, dlatego też zajmują tyle miejsca ile miejsca zajmuje największa walizka. Zestaw walizek BENELUX Vip Collection powstał z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. W zestawie walizek Vip Collection na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali. Wszystkie walizki są zamykane na zamek szyfrowy 3 cyfrowy (1000 kombinacji).

Wymiary i parametry: 20” 58 x 40.5 x 24 cm  41 l -  2.7 kg      

                                         24” 68 x 46 x  26 cm    67 l -  3.8 kg                                                      

                                         28” 78 x 52 x 30 cm   102 l  - 4.4 kg

Mała walizka (20") z ABS-u na 4-kółkach należy do prestiżowej kolekcji LAS VEGAS marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.
Idealnie sprawdzi się również jako bagaż podręczny do samolotu.

Walizka (24") z ABS-u na 4-kółkach należy ona do prestiżowej kolekcji LAS VEGAS marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy. Walizka jest idealna na kilkudniowy wyjazd służbowy lub jako element rodzinnego bagażu wakacyjnego. Zamykana jest zamkiem szyfrowym 3-cyfrowym (1000 kombinacji).

Duża walizka (28") z ABS-u na 4-kółkach należy do prestiżowej kolekcji LAS VEGAS marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy. Walizka pomieści wakacyjny bagaż dla dwóch dorosłych osób.

Zamykana jest zamkiem szyfrowym 3-cyfrowym (1000 kombinacji).

Kolekcja Las Vegas
Materiał ABS
Wielkość Zestaw
Rodzaj Twarda
Kółka 4 kółka

30 innych produktów w tej samej kategorii: