Koszty dostawy

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane zazwyczaj pierwszego kolejnego dnia roboczego. Zamówiony towar jest dostarczany dzięki usługom firmy Kurierskiej DHL.

W przypadku płatności:

  1. za pobraniem (opłata za produkty wraz z kosztami przesyłki i pobrania (zgodnie z cennikiem) dokonywana jest w momencie odebrania towaru od kuriera) i kartą kredytową/płatniczą.W przypadku braku towaru w magazynie, zamówienie wysyłane jest w momencie skompletowania wszystkich produktów. W przypadku opóźnień zostaną Państwo o nich poinformowani mailowo lub telefonicznie.
  2. przelewem - zamówienia wysyłanego są w dniu, w którym płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie bankowym (płatności najczęściej księgowane są następnego dnia roboczego, po wykonaniu przelewu). W przypadku braku towaru w magazynie, zamówienie wysyłane jest w momencie skompletowania wszystkich produktów. W przypadku opóźnień zostaną Państwo o nich poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Wszystkie paczki wysyłane są firmą kurierską oraz są dostarczane następnego dnia roboczego po ich wysłaniu.

Dostawa paczki o wartości powyżej 200 zł – gratis, nie dotyczy płatności za pobraniem - 26 zł. 

Do kwoty 200 zł koszt dostawy paczki do 30 kg wynosi:

- 22 zł             przelew

- 29 zł             za pobraniem

Oferta jest ważna tylko na terenie Polski. Oferta sklepu internetowego nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen i cech produktów (w szczególności wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego).