Koszty dostawy

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego. Zamówiony towar jest dostarczany dzięki usługom firmy Kurierskiej GLS lub InPost.

W przypadku płatności:

  1. za pobraniem (opłata za produkty wraz z kosztami przesyłki i pobrania (zgodnie z cennikiem) dokonywana jest w momencie odebrania towaru od kuriera) i kartą kredytową/płatniczą - zamówienia złożone do godziny 11.00 wysyłane są tego samego dnia (nie dotyczy dni wolnych od pracy). Zamówienia złożone po godzinie 11.00 wysyłane są następnego dnia (nie dotyczy to dni wolnych od pracy). W przypadku braku towaru w magazynie, zamówienie wysyłane jest w momencie skompletowania wszystkich produktów. W przypadku opóźnień zostaną Państwo o nich poinformowani mailowo lub telefonicznie.
  2. przelewem - zamówienia wysyłanego są w dniu, w którym płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie bankowym (płatności najczęściej księgowane są następnego dnia roboczego, po wykonaniu przelewu). W przypadku braku towaru w magazynie, zamówienie wysyłane jest w momencie skompletowania wszystkich produktów. W przypadku opóźnień zostaną Państwo o nich poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Wszystkie paczki wysyłane są firmą kurierską oraz są dostarczane następnego dnia roboczego po ich wysłaniu.

Dostawa paczki o wartości powyżej 200 zł – gratis, nie dotyczy płatności za pobraniem - 16 zł. 

Do kwoty 200 zł koszt dostawy paczki do 30 kg wynosi:

- 16 zł             przelew/płatność on-line

- 26 zł              za pobraniem

Oferta jest ważna tylko na terenie Polski. Oferta sklepu internetowego nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen i cech produktów (w szczególności wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego).