Strefa VIP

W trosce o jakość obsługi i budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z Naszymi Szanownymi Klientami - zapraszamy Państwa do grona naszych stałych Klientów! Uczestnictwo w STREFIE VIP niesie za sobą liczne korzyści. Poniżej niektóre z nich:

1. Usługa Naprawy 0 zł – możliwość nieodpłatnej naprawy zakupionego produktu w terminie 2 lat liczonych od dnia zakupu, nawet w sytuacji, gdy Klient nie posiada paragonu lub faktury.

2. Karta STAŁEGO KLIENTA „STREFA VIP”.

 
ZASADY WYDAWANIA KART

- Karta wydawana jest po spełnieniu poniższych warunków:

warunkiem uzyskania przez Uczestnika prawa do Karty Stałego Klienta „STREFA VIP” na zakupy produktów marki VIP Collection i Verus jest dokonanie zakupu – w przeciągu dwóch lat wstecz liczonych od daty bieżącej – dowolnej liczby produktów lub usług marki VIP Collection i Verus o łącznej wartości przewyższającej kwotę 1 tys. złotych (jednorazowo), na podstawie kompletnie wypełnionego i podpisanego przez Klienta „Formularza Klienta”

- Karta Stałego Klienta wydawana jest drogą elektroniczną na adres e-mail Klienta

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARTY

1. Karta Stałego Klienta „STREFA VIP” uprawnia do:

- 40% rabatu na zakupione towary nie objęte promocją o łącznej wartości min. 2.000,00 zł w sklepie internetowym vip-collection.pl

- Klient otrzymuje również informację przesyłaną tradycyjną pocztą lub w formie elektronicznej na temat nowości, promocji dostępnych w Salonach Firmowych.

W przypadku utraty Karty Stałego Klienta „STREFA VIP” prosimy o niezwłoczne powiadomienie na adres sklep@vip-collection.pl, celem wydania nowej karty i wykreślenia utraconej karty z rejestru.

2. Wyjątkowe akcje promocyjne – inicjatywy organizowane tylko dla uczestników „STREFA VIP” np.: przedwyprzedaż, okolicznościowe kupony rabatowe.

3. Komunikacja – członkowie „STREFA VIP” są regularnie informowani o wszelkich działaniach i akcjach realizowanych przez markę VIP Collection i Verus. Komunikujemy się za pośrednictwem maili i sms-ów – dzięki temu nasi klubowicze na bieżąco mogą śledzić wszelkie interesujące ich promocje, nowości oraz akcje specjalne.