O nas

VIP COLLECTION i VERUS

Sklep internetowy vip-collection.pl jest adresowany do wszystkich Klientów, którzy chcą mieć dostęp do pełnej oferty produktów VIP Collection i Verus, bez konieczności wychodzenia z domu czy biura, nie tracąc przy tym cennego czasu na zakupy w punktach stacjonarnych.

VIP COLLECTION i VERUS Luxury Leather to marki dla ludzi ceniących sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność . Siedziba i magazyn dystrybucyjny firmy Vip Collection Group mieści się w Katowicach. Firma specjalizuje się w obsłudze B2B sieci handlowych, firm i korporacji, instytucji, odbiorców hurtowych i sklepów on-line oraz klienta indywidualnego. Vip Collection Group rozwija również kanał sprzedaży eksportowej dla krajów Europy środkowo-wschodniej. Firma zapewnia dużą elastyczność współpracy, szybką realizację zamówień oraz profesjonalną obsługę. Atutem firmy we współpracy z rynkiem B2B są preferencyjne ceny i wielotysięczne stany magazynowe m.in. portfeli i etui oraz bagaży, walizek jak również teczek i toreb skórzanych (szybka dystrybucja do 48 godzin).

VERUS i VIP COLLECTION dba o oryginalność i wyjątkowość swoich produktów. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z panującymi trendami modowymi i starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jest to pełna klasyka ekskluzywnej galanterii skórzanej. Takiej jakości produktów w stosunku do ich ceny na rynku polskim nie oferuje żadna inna firma.

VERUS I VIP COLLECTION swoją galanterię skórzaną produkuje tylko i wyłącznie ze skóry licowej - skóry najlepszej jakości i najcenniejszej. Jest ona garbowana metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych, w jednej z dziesięciu najlepszych garbarni na świecie w miejscowości Santa Croce położonej w sercu malowniczej Toskanii.

Nasze produkty

cms-img

Galanteria skórzana marki VERUS i VIP COLLECTION

dedykowana jest m.in. dla osób ze skłonnością do alergii.

Pozostałe elementy stosowane w naszych produktach, takie jak niezbędne uzupełnienia i akcesoria, również są najwyższej klasy. W ten właśnie sposób powstają produkty ze skóry, które mogę poszczycić się najwyższymi parametrami.

Obie marki zostały stworzone dla osób wymagających i wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno, wygodę, prestiż i funkcjonalność …

W ofercie VERUS i VIP COLLECTION znajdą Państwo: portfele i etui nawiązujące stylem do pięknych miast świata: Milano, Monaco, Paris, London, Tokyo, Bologna, Napoli, Firenze oraz teczki, torby skórzane, torebki, paski, saszetki, kosmetyczki, walizki i akcesoria podróżne. Produkty VERUS i VIP COLLECTION sprawdzają się w czasie służbowych spotkań, konferencji i podróży oraz w czasie wypoczynku.

Nasi klienci

Kupowałem ich produkty wiele razy i nigdy się niezawiodłem. Wszystko zawsze solidnie wykonane i trwałe.

Krzysztof z Warszawy

Kupuje ich torby skórzane i walizki ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Walizki są bardzo mocne i służą mi już od wielu lat

Marta z Wrocławia

Pierwszą torbę skórzaną Vip Collection dostałem w prezencie od żony. Już nie chce innych. Solidne, trwałe i bardzo modne

Jarek z Katowic

Mam torby podróżne VIPCOLLECTION, które służą mi już kilka dobrych lat. Wcześniej miałam torby innych marek, ale żadna nie wytrzymała tyle co VIPCOLLECTION

Agnieszka z Poznania