VIP_100_BLK

Pokrowiec/Torba na garnitur VIP_100_blk

VIP COLLECTION

Nowy produkt

114 Przedmioty

269,00 zł brutto

POKROWIEC/TORBA NA GARNITUR

Praktyczna torba-pokrowiec usatysfakcjonuje każdego, kto często wyjeżdża w podróże biznesowe. Można w niej schować garnitur, koszulę oraz buty. Pokrowiec został wykonany z miękkiego materiału, dzięki czemu można go łatwo złożyć na pół i nosić jako torbę, wykorzystując do tego celu wygodne uchwyty lub pasek nośny. Regulowany pasek z klamrami marki ITW Nexus wytrzymuje nawet 100-kilogramowe obciążenie.Pokrowiec jest zamykany na oryginalny metalowy zamek błyskawiczny firmy YKK.

Na zewnątrz pokrowca znajdują się praktyczne kieszenie, w których można umieścić buty lub inne części garderoby. W głównej komorze można jednocześnie zmieścić dwa garnitury lub damskie garsonki. Dodatkowo zostały wydzielone w niej przestrzenie ograniczone siatką, w których można transportować koszule. Ubrania można przymocować do ścianki pokrowca za pomocą specjalnego paska, dzięki któremu nie będą przemieszczały się podczas transportu.

Została ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które zapewniają jej odpowiednią trwałość. Jest to nylon D420 oraz RIP-STOP D600 - materiały odporne na uszkodzenia, nieprzemakalne, bezzapachowe oraz w 100% ekologiczne (bez dodatku PCV). W punktach, które są najbardziej narażone na ewentualne przeciążenia, materiał został dodatkowo wzmocniony przeszyciami - ryglami. Całość została utrzymana w czarnej kolorystyce, dzięki czemu pokrowiec jest łatwiejszy do utrzymania w czystości. Nie brudzi się tak szybko, a ewentualne plamy jest dużo łatwiej wyczyścić.

Wysokość:          56 cm

Szerokość:          10 cm

Długość:              60 cm

Ilość komór:       1

Ilość kieszeni:     2 zew., 2 wew.

Waga:                  1,3 kg

Pojemność:        1 garnitur + 2 koszule + buty

Przeznaczenie:   pokrowiec na garnitur

Materiał podstawowy:   Nylon D420

Materiały stosowane w produkcji pokrowców na ubrania:

- nylon firmy Invista – materiał o bardzo dużej odporności na przetarcia i działanie warunków atmosferycznych, niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Materiały dzięki swej wewnętrznej strukturze są bardzo lekkie

- suwaki i elementy plastikowe znanych na całym świecie firm YKK i ITW Nexus

YKK – jest to japońska marka, którą tworzono przez ostatnie 70 lat i obecnie jest ona światowym liderem w produkcji zamków błyskawicznych oraz elementów plastikowych.

ITW NEXUS – amerykański producent klamer plastikowych i komponentów zamykających z ponad 25-letnim doświadczeniem.

- nici pochodzą z brytyjskiego koncernu Coats, który od ponad 250 lat jest liderem w produkcji i globalnej dystrybucji nici, dostarczając je wszędzie tam, gdzie potrzebne są produkty najwyższej jakości.

- taśmy poliamidowe dostarcza firma PASAMON.

Poliamid – czyli baza do Nylonu i Cordury jest standardem przemysłowym w zaawansowanej produkcji tego typu. Taśmy poliamidowe to standard światowy, nie płowieją, mają 10 razy większą wytrzymałość na przetarcia, dużo mniejszą palność, mniejszą podatność na wyplatanie wątku, mniejszą podatność na uszkodzenia taśmą samoszczepną, nie zaczynają się po dłuższym użytkowaniu „rozchodzić”. Taśma TS 548 została specjalnie stworzona do pracy z klamrami.

2 innych produktów w tej samej kategorii: