Bagaż podręczny Las Palmas 19''

VIP COLLECTION

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

329,00 zł brutto

KLASA PREMIUM!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji LAS PALMAS wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.
Walizka kabinowa sprawdzi się jako bagaż podręczny do samolotu.

Mała walizka 19" z ABSu na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji Las Palmas marki Vip Collection.

Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Wysokość 53 cm
Szerokość 33 cm
Głębokość 20 cm
Waga 2,2 kg
Kolekcja Las Palmas
Materiał ABS
Pojemność 28 l
Wielkość Kabinowa/Mała
Rodzaj Twarda
Kółka 4 kółka

30 innych produktów w tej samej kategorii: