Nevada 16 red

Bagaż podręczny Nevada 16"

VIP COLLECTION

Nowy produkt

109 Przedmioty

299,00 zł brutto

KLASA PREMIUM!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji NEVADA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.
Walizka kabinowa bardzo dobrze sprawdzi się jako bagaż podręczny do samolotu

Mała walizka 16" z ABSu na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji Nevada marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest zamykana na zamek szyfrowy (1000 kombinacji).

Wysokość 48 cm
Szerokość 33,5 cm
Głębokość 20 cm
Waga 1,9 kg
Kolekcja Nevada
Materiał ABS
Pojemność 29,5 L
Wielkość Kabinowa/Mała
Rodzaj Twarda
Kółka 4 kółka

30 innych produktów w tej samej kategorii: