Costa Brawa 3 cz. sil/blu

Zestaw Costa Brawa 3 cz. Sil/blu

VIP COLLECTION

Nowy produkt

99 Przedmioty

713,01 zł

KOSMETYCZKA14”

100% polimer, zamek suwakowy,  1 uchwyt do ręki, wnętrze kosmetyczki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Kosmetyczka/kufer podróżny 14” z kolekcji COSTA BRAWA marki VIP COLLECTION, wykonana z wysokiej klasy tworzywa ABS bardzo lekkiego i odpornego na zarysowania. Lekka i funkcjonalna a także bardzo pojemna,, przyciągająca uwagę swoim kształtem i modowym wyglądem. Wyposażona w uchwyt (rączkę) ułatwiający przenoszenie kosmetyczki oraz elastyczny pas umożliwiający mocowanie na rączce walizki. Wewnątrz: komora główna z elastycznymi pasami zabezpieczającymi rzeczy przed przemieszczaniem oraz duża kieszeń zabezpieczona siatkowym materiałem, zapinana na suwak. Wnętrze kosmetyczki zostało wykończone elegancką podszewką sygnowaną marką VIP COLLECTION. Kosmetyczka COSTA BRAWA od VIP COLLECTION stanowi idealne uzupełnienie walizek podróżnych lub może być wykorzystywana do przechowywania różnych rzeczy osobistych.

Parametry:

35 x 17 x 36

0.8 kg

16 l

WALIZKA KABINOWA 20”

ATRYBUTY: KLASA PREMIUM!!!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 2 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 1 uchwyt do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji COSTA BRAWA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Mała walizka kabinowa 20" z ABS-u na 4-kółkach. Walizka należy do prestiżowej kolekcji COSTA BRAWA marki  Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest zamykana na zamek szyfrowy (1000 kombinacji).

Wymiary, parametry bagażu 20" : 2,5 kg, 36 litrów, 56 x 35.5 x 23 (cm).

WALIZKA 24”

ATRYBUTY: KLASA PREMIUM!!!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 3 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 2 uchwyty do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone eleganckim materiałem.

Walizki z kolekcji COSTA BRAWA wykonane są z najlepszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyposażone w łożyska ale również wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i równocześnie niski poziom hałasu podczas ich toczenia. Na uwagę zasługują również rączki teleskopowe, które wykonano z lekkich stopów metali.

Duża walizka XL (24") z ABS-u na 4-kółkach. Należy ona do prestiżowej kolekcji COSTA BRAWA marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 stopni). Rączka walizki jest wykonana ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z dodatkową kieszonką. W ten sposób można dokładniej segregować zawartość walizki nie tylko w momencie jej pakowania, ale również w czasie jej użytkowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na używane rzeczy.

Walizka jest idealna na kilkudniowy wyjazd służbowy lub jako element rodzinnego bagażu wakacyjnego.

Zamykana jest zamkiem szyfrowym 3-cyfrowym (1000 kombinacji).

Wymiary, parametry walizki 24" : 3 kg, 64 litry, 66 x 44 x 26 (cm).

 

Kolekcja Costa Brawa
Materiał ABS
Wielkość Zestaw
Kółka 4 kółka

30 innych produktów w tej samej kategorii: